همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ acoustic panels soundproofing ] همخوانی داشتن 269 محصولات.
تجربه ی ترکیب کامل سبک و جذب صوتی را با اکوپانیل چوبی کاتیلان در فضا تجربه کنید
| کاربرد: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
فضای کاتیلان چوبی را تغییر دهید ترکیب کامل سبک و جذب صوتی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های آکوپانل جذب صدا چوبی آسان برای نصب کاملا سفارشی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
چوب Acupunel پانل دیوار نصب سریع راه حل های جذب صدا سفارشی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
یک پناهگاه صوتی با سبک با چوب ایجاد کنید
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های دیواری چوبی آکوستیک سقفی با طراحی اسلات ساده
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
تخته جاذب صوت دیواری با بافت چوب منبتکاری شده از الیاف پلیاستر، الگوهای رنگی سفارشی
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
پانل های ضد سر و صدا PET پانل های جذب صدا فیلت 1650gsm 1800gsm
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
پانل های جذب صدا شش گوشه ای رنگارنگ چند کارکردی پانل های دیواری صدا PET
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه: | سفارشی |
| رنگ: | 36 گزینه |
پانل های جذب صدا از فیبرگلاس سفید پنل های سقف صوتی از پشم شیشه ای
| مواد: | فایبرگلاس |
|---|---|
| اندازه: | ۱۲۰۰*۶۰۰/تخصیص |
| رنگ: | سفارشی |


