همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ acoustic panels soundproofing ] همخوانی داشتن 269 محصولات.
اتمسفر خشکی را تقویت می کند
| Color: | Natural Wood Color |
|---|---|
| برنامه گسترده: | ایده آل برای فضاهای تجاری ، استفاده مسکونی ، مکانهای عمومی و حرفه ای |
| ساختمانهای سازگار با محیط زیست و محکم: | ساخته شده از مواد پایدار برای دوام ماندگار |
کاتيلان چوبي اکوپانل انتخاب مناسب براي تبديل کردن فضا به پناهگاه سبک و وضوح صدا
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
صفحه ی جذب صدا از فیبر پلی استر
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | 30*25.4cm or Customized |
طراحی صاف چوبی چوبی برای تکنولوژی برش در کاهش سر و صدا کنترل بازگشت
| رده محصولات: | akupanel |
|---|---|
| گزینه های سفارشی سازی: | انواع اشکال ، اندازه ها و پایان های موجود برای سفارشی سازی |
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
PET MDF برای حفاظت از محیط زیست درجه E0
| ضخامت: | 21/11/13 میلی متر / سفارشی |
|---|---|
| رنگ: | رنگ چوب |
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
چاپی با جوهر برای تزیین دیوار
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
۲۴۰۰ × ۶۰۵ میلی متری چوبی که می توان آن را برای سالن های کنفرانس خانگی سفارشی کرد
| درخواست تجدید نظر روکش چوب: | روکش چوب الگوهای دانه را تکمیل می کند |
|---|---|
| مشخصات: | ISO/ROHS |
| اندازه: | 2400*605/سفارشی |
نقشه جهانی چاپی
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
نقاشی روغن چاپی تزئینات دیواری پلی استر تابلو جذب صدا
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |


