همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ acoustic panels soundproofing ] همخوانی داشتن 269 محصولات.
تخته های صوتی ضد صدا از فیبر پلی استر
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه و شکل: | سفارشی |
| ضخامت: | 9/12 میلی متر، ضخامت دیگر |
پانل های دیواری 3D آکوستیک رنگ سفارشی ضخامت 21/11/13mm
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
ROHS گواهینامه ایزو آکوستیک چوبی سلت پانل های جذب صدا سفارشی
| ویژگی های کلیدی: | جذب صدا برتر، مقاوم در برابر آتش، عایق حرارتی، مقاومت در برابر رطوبت، طراحی ضد باکتری، دوام و پرداخت |
|---|---|
| گزینه های پوشش پارچه: | 36 |
| اندازه: | ۱۲۰۰*۶۰۰ میلی متر / سفارشی |
پانل های دیواری آکوستیک PVC Veneer MDF PET Soundproof Slatted Laminated
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
پانل دیواری مدرن PET ضد صدا 3D با اشکال هنری پانل دیواری احساس شده
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
پانل های دیواری صوتی ضد صدا 3D آکوستیک پارچه پوشیده شده شیشه ای فیبر پانل جذب صدا
| مواد: | فایبرگلاس، الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه استاندارد: | ۱۲۰۰*۶۰۵ میلی متر، اندازه دیگر |
| ضخامت: | 25/50 میلی متر، ضخامت دیگر |
60 * 60 سانتی متر سفارشی مناسب Acupunel چوبی پانل های ضد صدا نصب ساده برای برتری صوتی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
Akupanel ضد صوتی پانل های چوبی نصب دوستانه DIY اندازه های سفارشی در دسترس
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های عایق صوتی چوبی سفارشی Akupanel برای کاهش صوتی بهینه
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |


