همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ soundproof acoustic panel polyester fiber ] همخوانی داشتن 136 محصولات.
پنل های دیواری صوتی پارچه ای PET
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
پانل های دیواری مدرن PET آکوستیک فلت جذب صدا برای طراحی داخلی
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
تخته جاذب صدای PET: سبک وزن و بادوام، مستقیم از کارخانه با کیفیت عالی
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
چاپی با جوهر برای تزیین دیوار
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
نقاشی روغن چاپی تزئینات دیواری پلی استر تابلو جذب صدا
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
پنل های صوتی با تراکم بالا پارچه بسته شده پنل های عایق صوتی صوتی برای دیوار
| مواد: | فایبرگلاس، الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه استاندارد: | ۱۲۰۰*۶۰۵ میلی متر، اندازه دیگر |
| ضخامت: | 25/50 میلی متر، ضخامت دیگر |
تخته جاذب صدای شش ضلعی PET عمده فروشی
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
پانل های جداکننده اتاق آکوستیک پلی استر فیلت PET دیوارهای جداکننده صوتی دفتر
| مواد: | PET بازیافتی |
|---|---|
| درجه بندی آتش: | هیچ / درجه A / درجه B |
| اندازه: | 2420*1220 میلی متر |
پانل های آکوستیک دیواری آکوپانل چوبی بامبو طبیعی مصالح ساختمانی سفارشی
| برنامه: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
یک پنل جاذب صوت مشبک نواری چوبی ساخته شده از مواد PET + MDF + روکش با مقدار NRC بین 0.85 تا 0.95
| کاربرد: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |


