همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ soundproof acoustic panel polyester fiber ] همخوانی داشتن 136 محصولات.
پانل دیواری PET با سبک مدرن، عایق صدا و تزئینی برای فروشگاههای خردهفروشی، هتلها، سالنهای نمایشگاه و راهحلهای طراحی گرافیکی
| مادی: | 100 ٪ فیبر پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
پنل های دیواری آکوستیک PET بازیافت شده 9mm پنل های فیبر پلی استر ضد صدا برای طراحی داخلی
| نام: | پانل دیواری آکوستیک PET احساس کرد |
|---|---|
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
| رنگ: | از نمودار رنگ ما انتخاب کنید |
پنل دیواری PET مواد قابل بازیافت عایق صدا برای بازسازی هتل دوستدار محیط زیست
| مادی: | 100 ٪ فیبر پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
تخته ی جذب صدا از فیلت پلی استر
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
9mm 12mm آکوستیک پانل های فیلت PET ضد صدا دیوار تزئینات ضبط اتاق تخته
| نام: | پانل دیواری جذب صدا PET |
|---|---|
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
| رنگ: | 36 رنگ موجود |
پانل دیواری مدرن PET سازگار با محیط زیست برای دکوراسیون هتل عایق صوتی ضد رطوبت برای اتاق خواب اتاق نشیمن گرافیک
| مادی: | 100 ٪ فیبر پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
پانل آکوستیک Akupanel پانل آکوستیک چوبی برای خانه عایق صوتی تلویزیون پشت دیوار
| Product name: | Wood Sound Absorbing Slat Acoustic Panel |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET |
| Veneer Material: | Techwood, Natrual wood, PVC |
مواد PET دارای خواص ضد آتش عالی هستند. روش نصب آسان است و اجازه می دهد تا الگوهای سفارشی ایجاد شود. همچنین یک تخته ضد صدا است که می تواند به یکدیگر متصل شود.
| ارتجاعی: | بوها |
|---|---|
| رنگ: | رنگهای مختلف موجود است |
| مادی: | حیوان خانگی+MDF |
تخته های دیواری ضد صوتی از فیبر پلی استر چوبی تخته های صوتی برای تزئینات داخلی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 600*600mm/ سفارشی |
پانلهای آکوستیک مدرن سه بعدی از جنس چوب جامد با چگالی متوسط و سقف، پانلهای جاذب صدا با اندازه بزرگ، که برای پانلهای جذب صدای آپارتمان استفاده میشوند.
| کاربرد: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |


