همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ pet acoustic sound proof panels ] همخوانی داشتن 76 محصولات.
خانه تئاتر صوتی ضد صدا آکوستیک صفحه دیواری صفحه نمایش نمونه رایگان
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پنل آکوستیک ضد صدا رنگارنگ PET آتش گیر استودیو پنل ضد صدا
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
صفحه PET پلی استر آکوستیک مربع پانل های صوتی دفتر تخته های ضد صوتی برای دیوار
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
جذب صدا DIY PET آکوستیک پانل دیواری ضد صدا فیبر پلی استر برای دفتر سینما
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| رنگ: | 36 گزینه ، از نمودار رنگ ما انتخاب کنید |
| اندازه: | 2420*1220/1200*600mm ، اندازه دیگر |
پانل های آکوستیک PET سازگار با محیط زیست مدرن، تخته عایق صوتی فیبر پلی استر دولایه برای استفاده در هتل، طراحی گرافیکی
| مادی: | 100 ٪ فیبر پلی استر |
|---|---|
| خدمت: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
پانل صوتی پارچه دیوار داخلی پانل های جذب صوتی فیبرگلاس تزئینی
| مواد: | فایبرگلاس، الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه استاندارد: | ۱۲۰۰*۶۰۵ میلی متر، اندازه دیگر |
| ضخامت: | 25/50 میلی متر، ضخامت دیگر |
بازدارنده آتش محیط زیست مربع پانل های صوتی جذب سر و صدا
| مواد: | PET بازیافتی |
|---|---|
| درجه بندی آتش: | هیچ / درجه A / درجه B |
| اندازه: | 2420 * 1220 میلی متر، سفارشی |
3 طرفه فنیر چوب لوکس Akupanel ضد صدا چوب Slat پانل های دیواری صوتی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پنل دیواری چوبی آکوستیک ضد صدا 13 میلی متر
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
تابلوی چوبی سفارشی تابلوی آکوستیک تابلوی چوبی تابلوی چوبی تابلوی چوبی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |


