همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ pet acoustic sound proof panels ] همخوانی داشتن 76 محصولات.
پانل های ضد صوتی تزئینی PET آکوستیک پانل های دیواری جذب صدا
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
پانل های آکوستیک مربع شیک پلی استر فیبر ضد صوتی
| ضد شعله: | هیچ/B1/A1 |
|---|---|
| ویژگی: | جذب صدا بسیار موثر |
| گزینه های تزئینی: | 36 رنگ |
پانل های دیواری ضد صدا از فیبر پلی استر در شکل شش گوشه ای
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| رنگ: | 36 گزینه ، از نمودار رنگ ما انتخاب کنید |
| شکل: | مستطیل/دور/شش ضلعی/سفارشی |
پانل های دیواری مدرن داخلی آکوستیک پانل های دیواری ضد صدا برای هتل
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 * 605 میلی متر، اندازه های دیگر |
پانل های پارچه ای صوتی وابسته به سر و صدا پانل ضد صدا فیبر پلی استر PET حکاکی شده
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه و شکل: | سفارشی |
| ضخامت: | 9/12 میلی متر، ضخامت دیگر |
چوب ضد سر و صدا چوب ضد سر و صدا چوبی دیواری سفارشی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پنل های آکوستیک دیواری ضد صوتی چوبی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
فنیر MDF Akupanel پانل دیواری Slat ضد صدا پانل های آکوستیک چوبی
| رنگ: | رنگ چوب طبیعی |
|---|---|
| درخواست: | در داخل |
| بسته بندی: | جعبه کارتن |
پانل های جداکننده اتاق آکوستیک پلی استر فیلت PET دیوارهای جداکننده صوتی دفتر
| مواد: | PET بازیافتی |
|---|---|
| درجه بندی آتش: | هیچ / درجه A / درجه B |
| اندازه: | 2420*1220 میلی متر |
پانل های چوبی آکوستیک خاکستری تیره سفارشی 2400 X 605mm
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |


