همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ customized acoustic panels sound absorption ] همخوانی داشتن 337 محصولات.
پانل های آکوستیک هکس معماری 10 میلی متری پانل های دیواری جذب صدا
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه: | سفارشی |
| رنگ: | 36 گزینه |
تالار صوتی ضد صدا پانل های گرد صوتی ضد آتش پانل های دیواری صوتی سینما
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه: | سفارشی |
| رنگ: | 36 گزینه |
پانل های صوتی تراشیده شده PET برای نصب چسب ضد صدا سفارشی
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه و شکل: | سفارشی |
| ضخامت: | 9/12 میلی متر، ضخامت دیگر |
پانل های آکوستیک 10 میلی متری PET Wood Veneer پانل های آکوستیک تزئینی Slat بدون MDF
| مواد: | روکش چوب + PET |
|---|---|
| رنگ PET: | سیاه یا رنگ های دیگر |
| رنگ روکش: | گردو / بلوط یا رنگ های دیگر |
مواد ساختمانی عمده فروشی چوبی طبیعی بامبو اکوپانیل جذب صدا داخلی آکوستیک چوبی پانل های دیواری
| برنامه: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
آکوستیک PET پانل دیواری جذب صدا ضد صدا پانل آکوستیک
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
پانلهای آکوستیک مدرن سه بعدی از جنس چوب جامد با چگالی متوسط و سقف، پانلهای جاذب صدا با اندازه بزرگ، که برای پانلهای جذب صدای آپارتمان استفاده میشوند.
| کاربرد: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پنل های صوتی ضد صدا 9 میلی متر PET felt Hexagon صوتی برای پوشش دیوار و تزئینات
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| رنگ: | 36 گزینه ، از نمودار رنگ ما انتخاب کنید |
| گزینه های تزئینی: | پارچه تزئینی سطح غنی و رنگارنگ برای انتخاب |
پانل های آکوستیک با چگالی بالا فلت ضد صدا طراحی الگوی شیک دکوراسیون دیواری مقاوم در برابر شعله
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| رنگ: | از نمودار رنگ ما انتخاب کنید |
| اندازه: | 2420*1220/1200*600mm ، اندازه دیگر |


