همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ customized acoustic panels sound absorption ] همخوانی داشتن 337 محصولات.
پانل های مربع آکوستیک فیبر پلی استر تابلو صوتی جذب کننده
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
پنل آکوستیک ضد صدا رنگارنگ PET آتش گیر استودیو پنل ضد صدا
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
پانل های چوبی هکساگون آکوستیک سلاچ فن جذب صدا پانل های آکوستیک فیبر چوبی
| مواد: | روکش PET + چوب |
|---|---|
| رنگ: | رنگ طبیعی چوب / چاپ |
| اندازه: | سفارشی |
پانل های آکوستیک چوبی هکساگون پنل های آکوستیک دیواری ضد سر و صدا
| مواد: | روکش PET + چوب |
|---|---|
| رنگ: | رنگ طبیعی چوب / چاپ |
| اندازه: | سفارشی |
پانل صوتی مستطیل پلی استر پانل صوتی سبک وزن پانل های جذب صوتی ضد آتش
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
پانل صوتی چوبی موج دار منحنی دکوراسیون داخلی
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, other size |
| Thickness: | 11/13mm, other thickness |
پنل های فیلت آکوستیک PET بازیافت شده تابلو جذب صدا
| Material: | 100% Recycled PET |
|---|---|
| Size: | 2400*600mm, customized |
| ضخامت: | 12 میلی متر ، ضخامت دیگر |
پنل آکوستیک چوبی موج دار با جذب صدا بالا (NRC>0.85) برای دکوراسیون لابی هتل و کنترل صدا
| برنامه: | خانه / اتاق کنفرانس / لابی |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E1 |
| اندازه: | 2400/2700/3000 x 600mm/ سفارشی |
پانل صوتی PET الگوی سفارشی قابل بازیافت پانل صوتی جذب صدا
| نام: | پانل دیواری جذب کننده صدای حیوان خانگی حک شده |
|---|---|
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
| رنگ: | 36 رنگ موجود |
پانل های آکوستیک فیلت اداری برای دیوارها و سقف ها 2420x1220mm سفارشی
| مواد: | PET بازیافتی |
|---|---|
| درجه بندی آتش: | هیچ / درجه A / درجه B |
| اندازه: | 2420 * 1220 میلی متر، سفارشی |


