همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ customized acoustic panels pet ] همخوانی داشتن 368 محصولات.
پانل های آکوستیک با چگالی بالا فلت ضد صدا طراحی الگوی شیک دکوراسیون دیواری مقاوم در برابر شعله
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| رنگ: | از نمودار رنگ ما انتخاب کنید |
| اندازه: | 2420*1220/1200*600mm ، اندازه دیگر |
مهندسی پیشرفته پنل های صوتی چوبی سبک وزن ساخت کاهش صدا
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
|---|---|
| رنگ: | رنگ چوب طبیعی |
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
پانل های آکوستیک روکش چوبی OEM ODM با ضخامت 10 میلی متر
| مواد: | روکش PET + چوب |
|---|---|
| رنگ: | رنگ چوب طبیعی |
| اندازه: | سفارشی |
طراحی مدرن پنل آکوستیک PET با ضخامت 9 میلیمتر، جاذب صدا و ضد کپک برای هتل، زیرزمین و گاراژ، راهحل طراحی گرافیکی
| مادی: | 100 ٪ فیبر پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
پنل صوتی هکساگون 9mm / 12mm تزئینات داخلی
| مواد: | فیبر پلی استر |
|---|---|
| اندازه: | 2420 * 1220 میلی متر / سفارشی |
| استفاده: | دکوراسیون دیوار یا سقف و جذب صدا |
پانل صوتی چوبی موج دار منحنی دکوراسیون داخلی
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, other size |
| Thickness: | 11/13mm, other thickness |
پانل دیواری PET با سبک مدرن، عایق صدا و تزئینی برای فروشگاههای خردهفروشی، هتلها، سالنهای نمایشگاه و راهحلهای طراحی گرافیکی
| مادی: | 100 ٪ فیبر پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
طراحی مدرن دو لایه پلی استر فیبر آکوستیک پانل دیواری عایق صوتی تزئینی پانل های PET برای هتل ها
| مادی: | 100 ٪ فیبر پلی استر |
|---|---|
| خدمت: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
تزئینات دیواری دیواری دیواری دیواری دیواری
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
پنل آکوستیک برش DIY برای دکوراسیون خانه اتاق نشیمن
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |


