همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ square acoustic panels custom ] همخوانی داشتن 142 محصولات.
پانل های صوتی قابل تنظیم مناسب برای محیط پارچه و چوب
| ارتجاعی: | بوها |
|---|---|
| رنگ: | رنگهای مختلف موجود است |
| مادی: | حیوان خانگی+MDF |
ایجاد محیط صوتی منحصر به فرد پانل های صوتی سفارشی
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Eco Friendly Wood Acoustic Panels Noise Absorption for Stylish Interiors
| نام محصول: | صفحه آکوستیک تخته سنگ چوبی برای دیوار Ofiice |
|---|---|
| مادی: | روکش+MDF+PET Baseboard |
| روکش: | چوب فنی ، رنگ برش خورده |
پانل آکوستیک صوتی سفارشی که کاملا برای فضای فردی و نیازهای آکوستیک سفارشی شده است
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
آکوستیک PET پانل دیواری جذب صدا ضد صدا پانل آکوستیک
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
اندازه و مواد قابل تنظیم صفحه صوتی صوتی برای عملکرد صوتی بهینه در محیط های حرفه ای
| ارتجاعی: | بوها |
|---|---|
| رنگ: | رنگهای مختلف موجود است |
| مادی: | حیوان خانگی+MDF |
برای استودیوهای حرفه ای ضبط و فضاهای اجرا
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
پنل آکوستیک بی ضرر و سازگار با محیط زیست برای سینمای خانگی با جذب صدای فرکانس پایین 50 میلی متر ضخامت
| Elasticity: | Good elasticity |
|---|---|
| Density: | 30 kg/m3 |
| Mdf Thickness: | normal is 12mm accept customization |
صفحه صوتی قابل تنظیم برای مراکز خرید ایجاد فضای راحت کاهش تداخل صوتی
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
KDL-FW001 پارچه فیبرگلاس بسته بندی پانل صوتی 1200x600mm NRC بالا 0.95 E1 درجه A1 آتش برای اتاق کنفرانس اداری
| رنگ: | رنگهای مختلف موجود است |
|---|---|
| مواد: | فایبرگلاس |
| اندازه پانل: | 1200/600*600mm ، اندازه دیگر |


