همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ square acoustic panels custom ] همخوانی داشتن 142 محصولات.
جذب صدا DIY PET آکوستیک پانل دیواری ضد صدا فیبر پلی استر برای دفتر سینما
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| رنگ: | 36 گزینه ، از نمودار رنگ ما انتخاب کنید |
| اندازه: | 2420*1220/1200*600mm ، اندازه دیگر |
پانل های ضد صدا چوبی صاف برای سالن سالن کنفرانس خانگی
| ضخامت: | 21/11/13 میلی متر / سفارشی |
|---|---|
| Sound Absorption Coefficient: | 0.86-0.95 |
| کیفیت و کاردستی غیر سازنده: | با توجه به جزئیات از مواد با درجه بالا ساخته شده است |
پانل های جداکننده اتاق آکوستیک پلی استر فیلت PET دیوارهای جداکننده صوتی دفتر
| مواد: | PET بازیافتی |
|---|---|
| درجه بندی آتش: | هیچ / درجه A / درجه B |
| اندازه: | 2420*1220 میلی متر |
سینما هتل پارچه پوشانده شده پنل های فیبرگلاس ضد صدا پنل دیواری تزئینی آکوستیک
| مواد: | فایبرگلاس، الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه استاندارد: | ۱۲۰۰*۶۰۵ میلی متر، اندازه دیگر |
| ضخامت: | 25/50 میلی متر، ضخامت دیگر |
DIY مستطیل و هکساگون پانل دیواری صوتی برای دکوراسیون خانه
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
پنل های دیواری صوتی پارچه ای PET
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
فنیر MDF PET پانل های چوبی جذب کننده صدا مهندسی صوتی پیشرفته برای کاهش سر و صدا
| رده محصولات: | akupanel |
|---|---|
| ساختمانهای سازگار با محیط زیست و محکم: | ساخته شده از مواد پایدار برای دوام ماندگار |
| استفاده: | عایق صدا |
تخته جاذب صدای PET: سبک وزن و بادوام، مستقیم از کارخانه با کیفیت عالی
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
پانل های دیواری فیلت پارچه های ضد آتش پانل های دیواری آکوستیک
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
تخته جاذب صدای شش ضلعی PET عمده فروشی
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |


