همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ polyester square sound panels ] همخوانی داشتن 115 محصولات.
پانل های دیواری چوبی مستطیل 25 میلی متری با حفاظت از محیط زیست E1
| خدمات: | OEM/ODM |
|---|---|
| ضخامت: | 25/50 میلی متر، ضخامت دیگر |
| ضد شعله پارچه: | هیچ / B1 |
پانل های صوتی بسته شده با پارچه سفارشی 1200x600mm جذب صدا
| ضخامت: | 25/50 میلی متر، ضخامت دیگر |
|---|---|
| عملکرد: | جذب صدا بالا |
| گزینه های پوشش پارچه: | 36 |
تخته جذب صدا از پارچه فیبر پلی استر قابل سفارشی A1 / B1 ضد شعله
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
100٪ پوشش پنل صوتی PET کارایی پنل صوتی فیلت اندازه سفارشی رنگ
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
پانل های آکوستیک با چگالی بالا فلت ضد صدا طراحی الگوی شیک دکوراسیون دیواری مقاوم در برابر شعله
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| رنگ: | از نمودار رنگ ما انتخاب کنید |
| اندازه: | 2420*1220/1200*600mm ، اندازه دیگر |
KDL-FW001 پارچه فیبرگلاس بسته بندی پانل صوتی 1200x600mm NRC بالا 0.95 E1 درجه A1 آتش برای اتاق کنفرانس اداری
| رنگ: | رنگهای مختلف موجود است |
|---|---|
| مواد: | فایبرگلاس |
| اندازه پانل: | 1200/600*600mm ، اندازه دیگر |
DIY مستطیل و هکساگون پانل دیواری صوتی برای دکوراسیون خانه
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
پنل های صوتی ضد صدا 9 میلی متر PET felt Hexagon صوتی برای پوشش دیوار و تزئینات
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| رنگ: | 36 گزینه ، از نمودار رنگ ما انتخاب کنید |
| گزینه های تزئینی: | پارچه تزئینی سطح غنی و رنگارنگ برای انتخاب |
پانل های پارچه ای جذب کننده صدا سینما پانل های ضد صدا دیواری تزئینی
| مواد: | فایبرگلاس، الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه استاندارد: | ۱۲۰۰*۶۰۵ میلی متر، اندازه دیگر |
| ضخامت: | 25/50 میلی متر، ضخامت دیگر |
پانل صوتی پارچه ای با چگالی بالا پانل جذب صوتی تزئینی برای تئاتر اتاق KTV
| مواد: | فایبرگلاس، الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه استاندارد: | ۱۲۰۰*۶۰۵ میلی متر، اندازه دیگر |
| ضخامت: | 25/50 میلی متر، ضخامت دیگر |


