همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ office acoustic felt wall panels ] همخوانی داشتن 133 محصولات.
2750 x 320 پنل های چوبی آکوپانل با نوارهای باریک، تخته دیواری عایق صوتی تزئینی داخلی برای خانه
| نام محصول: | صفحه آکوستیک تخته سنگ چوبی برای دیوار |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| مواد روکش: | تکوود |
پانل های ضد صوتی دیواری Akupanel تنظیم صاف پاسخ های صوتی سفارشی
| نام محصول: | پانل آکوستیک چوب تخته سنگ آکوپانل |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| مواد روکش: | چوب ، پی وی سی |
پانل های ضد صدا از چوب چوبی بدون تلاش مناسب طراحی صوتی سفارشی
| نام محصول: | پانل آکوستیک چوب تخته سنگ آکوپانل |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| مواد روکش: | چوب ، پی وی سی |
پانل های ضد صوتی چوبی Akupanel برای دیوارها
| نام محصول: | پانل آکوستیک چوب تخته سنگ آکوپانل |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| مواد روکش: | چوب ، پی وی سی |
عایق گرما عالی پنل صوتی 9 میلی متری پالتو فیلت 1-3 کیلوگرم در هر متر مربع
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| اثر عایق حرارتی: | عالی بود |
| اندازه استاندارد: | 2420*1220*9/12mm، اندازه سفارشی |
پنل های صوتی ضد صدا 9 میلی متر PET felt Hexagon صوتی برای پوشش دیوار و تزئینات
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| رنگ: | 36 گزینه ، از نمودار رنگ ما انتخاب کنید |
| گزینه های تزئینی: | پارچه تزئینی سطح غنی و رنگارنگ برای انتخاب |
صفحه ی جذب صدا از فیبر پلی استر
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | 30*25.4cm or Customized |
پانل های آکوستیک با چگالی بالا فلت ضد صدا طراحی الگوی شیک دکوراسیون دیواری مقاوم در برابر شعله
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| رنگ: | از نمودار رنگ ما انتخاب کنید |
| اندازه: | 2420*1220/1200*600mm ، اندازه دیگر |
تخته ی جذب صدا از فیلت پلی استر
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |


