همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ decorative soundproof wall panels ] همخوانی داشتن 184 محصولات.
پانل آکوستیک نمدی حیوانات خانگی 100% توخالی، طرح هنری پانل دیواری ضد صدا، مدل سه بعدی قابل طراحی
| نام: | پانل دیواری جذب کننده صدای حیوان خانگی حک شده |
|---|---|
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
| رنگ: | 36 رنگ موجود |
پنل فیبر پلیاستر 48 رنگ مختلف برای سفارشیسازی الگوها موجود است.
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
PET Acoustic Panel 15mm Thickness Sound Absorbing Anti-Mildew for Basement Garage
| مادی: | 100 ٪ فیبر پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
تخته جاذب صوت دیواری با بافت چوب منبتکاری شده از الیاف پلیاستر، الگوهای رنگی سفارشی
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
چوب ضد سر و صدا چوب ضد سر و صدا چوبی دیواری سفارشی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پنل آکوستیک برش DIY برای دکوراسیون خانه اتاق نشیمن
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
پنل آکوستیک بی ضرر و سازگار با محیط زیست برای سینمای خانگی با جذب صدای فرکانس پایین 50 میلی متر ضخامت
| Elasticity: | Good elasticity |
|---|---|
| Density: | 30 kg/m3 |
| Mdf Thickness: | normal is 12mm accept customization |
چوبی آکوپانیل چوبی اصیل فنیر پایان بخش های داخلی دکوراسیون دیواری
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
|---|---|
| اندازه: | 2400 * 605 میلی متر، اندازه های دیگر |
| ضخامت: | 21/11/13 میلی متر / سفارشی |
اتاق جلسات چوب اکوپانیل بلوط خاردار فنیر رنگی سلب کننده صدا پانل های چوبی
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
|---|---|
| شکل: | مستطیل |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های مدرن چوبی اکوپانیل هتل استودیو آکوستیک 3D فینیش ضد صدا
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |


