همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ customized acoustic panels sound absorption ] همخوانی داشتن 337 محصولات.
پانل صوتی ضد صدا 9mm PET پانل صوتی ضد صدا
| مواد: | 100% PET بازیافتی |
|---|---|
| درجه بندی آتش: | هیچ/درجه A |
| اندازه: | 2420 * 1220 میلی متر، سفارشی |
جذب صدا DIY PET آکوستیک پانل دیواری ضد صدا فیبر پلی استر برای دفتر سینما
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| رنگ: | 36 گزینه ، از نمودار رنگ ما انتخاب کنید |
| اندازه: | 2420*1220/1200*600mm ، اندازه دیگر |
پانل های صوتی چوبی MDF با طرح چوبی مدرن ضد صدا با فرنیچر هتل ها استودیوها سالن های ورزشی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
تخته ی جذب صدا از فیلت پلی استر
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
پانل های دیواری آکوستیک چوبی طبیعی عمده فروشی B2B درجه E0 جذب صوت 0.86-0.95
| برنامه: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانلهای آکوستیک مدرن سه بعدی از جنس چوب جامد با چگالی متوسط و سقف، پانلهای جاذب صدا با اندازه بزرگ، که برای پانلهای جذب صدای آپارتمان استفاده میشوند.
| کاربرد: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های هنری جذب صدا در ادارات HD چاپی مدرن پانل های دیواری صوتی سفارشی
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه: | سفارشی |
| تصویر سفارشی: | به تصویر با کیفیت بالا نیاز دارم |
پانل های چوبی صوتی 21 میلی متری داخلی
| تمومش کن: | روکش، ملامین، پی وی سی |
|---|---|
| رنگ: | گردو / بلوط / دیگران |
| اندازه: | 2400/1200 * 605 میلی متر، سفارشی |
تخته ی صوتی جذب کننده برای تزئین اتاق نشیمن
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
پانل دیواری آکوستیک چوبی تاشو با طراحی مدرن و مینیمالیستی از جنس فیبر با چگالی متوسط، بسیار موثر در صدا و طراحی گرافیکی
| مادی: | حیوان خانگی+روکش چوب |
|---|---|
| رنگ: | رنگ چوب طبیعی |
| اندازه: | سفارشی |


