همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ customized acoustic panels pet ] همخوانی داشتن 368 محصولات.
پانل های مدرن چوبی اکوپانیل هتل استودیو آکوستیک 3D فینیش ضد صدا
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
روکش چوب + پنل های آکوستیک پلی استر لبه های برش خورده با دقت اندازه های سفارشی/رنگ های چوب موجود A1/B1 مقاوم در برابر آتش
| تایپ کنید: | پانل صوتی PET |
|---|---|
| مواد: | روکش + پلی استر |
| رنگ: | رنگهای مختلف موجود است |
فنیر MDF Akupanel پانل دیواری Slat ضد صدا پانل های آکوستیک چوبی
| رنگ: | رنگ چوب طبیعی |
|---|---|
| درخواست: | در داخل |
| بسته بندی: | جعبه کارتن |
تابلوی چوبی سفارشی تابلوی آکوستیک تابلوی چوبی تابلوی چوبی تابلوی چوبی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پنل های صوتی ضد صوتی سلاخ های چوبی چوب بلوط صوتی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
راه حل آرام و آرام 0.9 Nrc پانل صوتی حیوانات خانگی برای مکان های تجاری پیشرفته
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
0.85 متوسط ضخامت صدا ضخامت صدا پالتو پنل آکوستیک برای ارتباطات آرام راحت در مکان های تجاری بالا
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
پنل آکوستیک چوبی دانه سنگ شکن یکپارچه جذب صدا راه حل های سر و صدا برای داخلی معاصر
| نام محصول: | صفحه آکوستیک تخته سنگ چوبی برای دیوار Ofiice |
|---|---|
| مواد: | روکش+MDF+PET Baseboard |
| روکش: | چوب فنی ، رنگ برش خورده |
جذب صدا MDF چوب Acupaneel ضد صدا سلاچ دیوار آکوستیک پانل سفارشی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل Akupanel Akoustik پانل صوتی چوبی برای عایق صوتی KTV
| Product name: | Wood Slat Acoustic Panel |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET |
| Veneer Material: | Techwood, Natrual wood, PVC |


