همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ acoustic decorative panel ] همخوانی داشتن 356 محصولات.
طراحی معاصر تخته چوبی اسلات MDF PET مواد عایق صدا هتل تخته جاذب صدا
| نام محصول: | پانل آکوستیک چوبی برای دیوار داخلی |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| مواد روکش: | تکوود |
صفحه ی جذب صدا از فیبر پلی استر
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | 30*25.4cm or Customized |
کاهش سر و صدا سقف نصب صدا باز کننده های صوتی ضد سر و صدا پارچه فیبرگلاس فیبر
| مواد: | فایبرگلاس |
|---|---|
| اندازه: | ۱۲۰۰*۶۰۰/تخصیص |
| رنگ: | سفارشی |
۲۴۰۰ × ۶۰۵ میلی متری چوبی که می توان آن را برای سالن های کنفرانس خانگی سفارشی کرد
| درخواست تجدید نظر روکش چوب: | روکش چوب الگوهای دانه را تکمیل می کند |
|---|---|
| مشخصات: | ISO/ROHS |
| اندازه: | 2400*605/سفارشی |
تخته جذب صدا از پارچه فیبر پلی استر قابل سفارشی A1 / B1 ضد شعله
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |


